با این ۲۱ نکته، به بهبود رتبه سایت در گوگل کمک کنید (قسمت اول)

در این مطلب، درست همانند سایر مطالب ما در حوزه سئو و بهینه سازی سایت، قصد داریم نکاتی را بیان کنیم که به بهبود رتبه سایت در گوگل کمک بسیار زیادی می کند.

 

 

نکاتی برای بهبود رتبه سایت در گوگل

 

در این مقاله قصد داریم ۵ نکته از این ۲۱ نکته که به بهبود رتبه سایت در گوگل کمک می کند را برای شما بیان کنیم. این نکات در ۳ دسته کلی تقسیم می شوند: بهینه سازی مطالب سایت برای موتورهای جستجو، تکنیک هایی برای تعامل خواننده با سایت، المان های جذاب تر با ترکیب انواع محتوا. در این قسمت از مقاله، به بهینه سازی مطالب سایت برای موتورهای جستجو می پردازیم.

 

 

۵ گام برای بهینه سازی مطالب سایت برای موتورهای جستجو

 

تگ تایتل: به جرات می توان گفت که مهم ترین المان برای سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو، تگ تایتل است. همواره باید تایتل (عنوان) را مرتبط با مطلب انتخاب کنید. سعی کنید طول کاراکترهای تایتل را به ۵۵ کاراکتر محدود کنید تا در نتایج جستجو به صورت کامل به نمایش درآید.

توضیحات متا: توضیحات متا در خود مطلب برای کاربر به نمایش در نمی آید، اما همچنان یکی از پارامترهای مهم برای سئو است. این توضیحات در هنگام نمایش نتایج در موتورهای جستجو برای کاربر به نمایش در می آیند. بنابراین برای جذب کاربر از طریق موتورهای جستجو نظیر گوگل، پس از تایتل، توجه به توضیحات متا ضروری است.

کلمه کلیدی در مطلب: کلمه کلیدی هدف (کلمه کلیدی کانونی، کلید واژه کانونی) خود را در مطالب خود تکرار کنید. سعی کنید این کار را بیش از حد انجام ندهید (حداکثر در هر ۱۰۰ کلمه، ۲ بار کلمه کلیدی خود را تکرار کنید).

کلمه کلیدی هم معنی: هم معنیِ کلمه کلیدی که انتخاب می کنید را نیز در مطلب خود تکرار کنید. علاوه بر آن، ترکیب های دیگری از کلمه کلیدی را نیز استفاده کنید. به عنوان مثال، شما کلمه کلیدی “کارِ سخت معدن” را به عنوان کلید واژه کانونی مطلب خود انتخاب می کنید. شما علاوه بر تکرار این کلمه کلیدی، بهتر است عباراتی نظیر “کار در معدن سخت است”، “کار در معدن، کار سختی است”، “کار معدن”، “کار طاقت فرسای معدن” و …. را نیز در مطلب خود استفاده کنید.

تگ هدینگ: برای عنوان و زیرعنوان های خود در مطلب، از تگ های h استفاده کنید (h1، h2، h3 و …).

فکر می کنید با رعایت این موارد تا چه میزان می توان به بهبود رتبه سایت در گوگل کمک کرد. دیدگاه و تجربیات خود را در خصوص بهینه سازی مطالب سایت برای موتورهای جستجو با ما به اشتراک بگذارید.

یک نظر در : "با این ۲۱ نکته، به بهبود رتبه سایت در گوگل کمک کنید (قسمت اول)"

دیدگاه مورد نظر خود را ارسال نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*