دارک وب

دارک وب به قسمت بزرگی از اینترنت گفته میشود که در دسترس عموم مردم قرار ندارد و برای موارد غیر قانونی مورد استفاده قرار میگیرد.
هیچکدام از فعالیتهای داخل دارک وب قابل ردیابی یا شناسایی نیستند. حتی با موتورهای جست و جو رایج, امکان دسترسی به این فضاها تقریبا غیر قابل ممکن میباشد.
با حدس و تخمینهایی که زده میشود به نظر میرسد که فضای دارک وب ۵۰۰ برابر بزرگتر از شبکه هایی است که روزانه کاربران به آن دسترسی دارند.

محتویات دارک وب شامل :
مواد مخدر,ارز تقلبی,مدارک جعلی,اسلحه و مهمات,قاتل و اعضای بدن انسان است.

نحوه ی دسترسی به دارک وب :
مرورگر ناشناس : با نصب تور (T-O-R) میتوان زمینه لازم برای دسترسی به دارک وب را فراهم نمود. شبکه ی تور دارای مرورگری ست که میتوان از آن,جهت دستیابی به دارک وب استفاده کرد.
ویکی های جنایی : در دارک وب,تمامی اقدامات مانند هک ها,بازار سیاه,ویروس ها و مواد مخدر به صورت ویکی طبقه بندی شده اند که برای هر قسمت نیز توضیحاتی وجود دارد.

لینک های دارک وب : لینک های موجود در دارک وب همیشه در حال تغییر هستند. لینکهای آنها به صورت عمومی انتشار داده نمیشود,حتی اگر کسی آدرس لینکها را داشته باشد,برای دسترسی به این شبکه باید تغییراتی در نحوه اتصال خود اعمال کند.

چت روم های پنهان :‌ دسترسی به این چت روم ها به اندازه دسترسی به ویکی ها و استفاده از موتورهای جستوجو سخت است. مسائلی که در این چت روم ها مطرح میشود , همه از موضوعات غیر قانونی است.

موتورهای جست و جوی ناشناس : نتایج این موتورهای جست و جو شامل مواد مخدر,اسلحه و اعضای بدن و… است.

دیدگاه مورد نظر خود را ارسال نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*